AKTUALITY|

Urobte aj Vy klik pre lepšie Slovensko a rozhodnite o tom, kam sa bude uberať naša krajina, ale aj naša obec ďalších 10 rokov. Sčítanie je zákonnou povinnosťou každého obyvateľa SR, ktorý tu má trvalý, prechodný obvyklý alebo tolerovaný pobyt. Sčítať sa dokážete sami elektronicky z pohodlia Vášho domova, pričom vyplnenie formulára Vám zaberie maximálne 5 minút. Sčítajte sa cez formulár na www.scitanie.sk alebo pomocou mobilnej aplikácie.

 Ak sa nemôžete sčítať sami, poproste blízku osobu alebo rodinného príslušníka, aby Vám pomohli so sčítaním sa. V prípade otázok zavolajte na obecný úrad na číslo 032/64 96793  . Pretože aj Váš klik môže rozhodnúť. Občania, ktorí sa nevedia sami sčítať budú sčítavaní pomocou mobilného alebo stacionárneho asistenta obce od 01. apríla 2021

Vopred ďakujeme všetkým obyvateľom za spoluprácu .

Obecný úrad Krivosúd- Bodovka

#Scitanie2021 #SODB2021

Komentáre sú zatvorené.

Zatvorte Okno Na Vyhľadávanie