AKTUALITY|

Vzhľadom na aktuálnu situáciu ohľadom koronavírusu (COVID- 19) by sme radi ubezpečili našich kolegov a klientov, že naša obec podniká všetky potrebné opatrenia a kroky na zabezpečenie ochrany a bezpečnosti našich zamestnancov, aby sme tak zabezpečili plnú kontinuitu poskytovaných služieb. Obec  má  zriadený krízový štáb, ktorý monitoruje aktuálnu situáciu okolo Covid- 19, vďaka tomu vieme garantovať, že konáme na základe aktuálnych odporúčaní a regulácií slovenskej vlády a zdravotníckych organizácií. V tejto situácií by sme chceli poprosiť našich klientov o trpezlivosť a porozumenie, nakoľko sme sprísnili opatrenia, hygienu a dezinfekciu kvôli bezpečnosti nás všetkých. Zamestnancom sme poskytli potrebné ochranné pomôcky a prostriedky na výkon svojej práce. Postupy, ktoré používame, nám umožňujú naďalej pracovať a poskytovať služby dokonca aj v takých oblastiach, ako je opatrovateľská služba- OS. Vzhľadom na implementované bezpečnostné opatrenia vieme zabezpečiť, že naša obec pokračuje vo všetkých svojich činnostiach. V prípade akýchkoľvek otázok, informácií alebo pripomienok nás neváhajte kontaktovať mailom na obec@krivosud-bodovka.sk alebo telefonicky na čísle 0903 894 468.

Komentáre sú zatvorené.

Zatvorte Okno Na Vyhľadávanie