AKTUALITY, COVID-19|

Vážení spoluobčania,

za posledný rok a pol sa aj v našej obci určite našiel niekto, kto sa s koronavírusom stretol. Možno ho sám prekonal, možno jeho blízki, možno aj Vám posunuli operáciu, pretože nemocnice boli plné pacientov s ochorením Covid-19.

Aj napriek množstvu protichodných informácií, ktorým čelíme, odborníci sa zhodujú, že jedinou ochranou pred koronavírusom je očkovanie. Očkovanie je jedinou cestou, ako môžeme ostať v kontakte so svojimi najbližšími. So svojimi deťmi, vnúčatami, rodičmi, priateľmi či starými rodičmi. Očkovanie nie je povinné, no vďaka nemu sa náš život môže vrátiť k obdobiu spred pandémie. Využite bezplatnú možnosť očkovania a ochránite tak seba aj svojich blízkych.

Aj skúsenosti zo sveta nám dokazujú, že očkovanie účinne chráni pred ťažkým priebehom ochorenia Covid-19, či pred hospitalizáciou v nemocnici.

Dnes už je zaočkovaná viac ako polovica dospelej populácie na Slovensku. Pridajme sa k nim. Očkovaním pomôžeme zvýšiť kolektívnu imunitu a na život tak spoločne dáme šancu nielen sebe, ale ľuďom v našom okolí, našim rodinám a blízkym.

Spýtajte sa na Vašom obecnom úrade na možnosti očkovania priamo u Vás.

Spoločnými silami to zvládneme.

Komentáre sú zatvorené.

Zatvorte Okno Na Vyhľadávanie